Aukce

Informace pro zákazníky, kteří realizují změnu dodavatele elektřiny a zemního plynu na základě aukcí:

Společnost X Energie nabídla v rámci Vaší aukce nejvýhodnější podmínky, a proto jste se rozhodli změnit svého dodavatele elektřiny a zemního plynu. Co potřebujete vědět?

Neplatíte žádné aktivační poplatky – změna je pro Vás bezplatná a také velmi snadná. Změnu za Vás vyřídí společnost X Energie na základě plné moci a smlouvy o sdružených službách dodávky. Váš distributor se v rámci změny dodavatele elektřiny či plynu nemění, a proto je změna možná bez demontáže elektroměru nebo plynoměru.

Nic neriskujete – na základě energetického zákona zajistí případný výpadek dodávek energie dodavatel poslední instance.

Změna dodavatele (přechod k naší společnosti) - proběhne ihned, jak to umožní smluvní podmínky s Vaším stávajícím dodavatelem. Smlouvu o sdružených službách dodávky elektřiny a plynu s naší společností podepíšete prostřednictvím aukční společnosti na jejich kontaktním místě ihned, jak bude smlouva připravena. Ceny, které byly vysoutěženy v rámci aukce, Vám sdělí Vaše aukční společnost.

V případě dotazů ohledně podpisu smlouvy kontaktujte přímo aukční společnost, která s Vámi realizovala aukci a zprostředkovává podpis smlouvy o sdružených službách dodávky elektřiny či plynu. Pokud již máte smlouvu s naší společností podepsanou a máte jakékoliv dotazy týkající se vašeho zákaznického účtu, včetně dotazů ohledně Vaší webové kanceláře, kontaktujte naši Zákaznickou linku na telefonním čísle 226 257 797 (naši operátoři jsou k dispozici PO - PÁ od 8:00 do 18:00 hodin).

Ceníky včetně Vaší konečné ceny jsou pro Vás k dispozici ve Vaší webové kanceláři zde.

Přejít k X Energii se vyplatí!