více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Moje životní krédo je „ musím všechno překonat“.

Ráda se starám o zahradu a pěstuji všechny druhy kytiček. Růže jsou mé nejoblíbenější. Během dlouhých večerů mě baví dělat všechny ruční práce jako háčkování, pletení a vyšívání. Ovšem nejkrásnější pocit je, když nás navštíví celá rodina a společně grilujeme.

X Energii jsem neznala, předtím jsme byli u jiného alternativního dodavatele, o kterém jsem v té době nerozhodovala. Takže když přišel obchodník z X Energie, tak jsem si ho ráda vyslechla a zvažovala přechod. Obchodník mi ukázal všechny ceníky konkurence a nejlevnější pro mě vyšel dodavatel X Energie.

Přechod sám o sobě nebyl komplikovaný, ale tehdejší dodavatel mi vyhrožoval s penále. To mě trochu vystrašilo, a tak jsem se obrátila na zákaznické centrum X Energie, kde mě ubezpečili, že se nemám ničeho bát, že to mám ignorovat, protože nemají právo mi účtovat penále. Pak to vše utichlo a já jsem spokojena. Dokonce jsem měla přeplatky, které považuju za peníze navíc, takže je odkládám na dárky na Vánoce.

Dana K.
Osek