více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Moje rodina je pro mě to nejdůležitější. Nedávno se nám narodil syn, ze kterého mám neskutečnou radost. Veškerý svůj volný čas se tak snažím být oporou manželce a pomáhat jí s ním. Ideální je, když jsme všichni spolu na naší zahrádce, o kterou se zálibou pečuji. Už teď se těším na naši první úrodu ovoce a zeleniny.

O X Energii jsem poprvé slyšel, až když mi zavolala obchodní zástupkyně této firmy a nabídla mi schůzku, na které projdeme naši situaci a možnosti jak ušetřit na cenách za energie. Tento přístup jsem skutečně ocenil a považoval za velmi profesionální.

Na schůzce jsme pak došli k tomu, že společnost X Energie nabízí skutečně výhodnější ceny než velcí dodavatelé. Potvrzením pro mě bylo, když předchozí dodavatel, který si mě chtěl pochopitelně udržet, nebyl schopný dorovnat nabídku od této společnosti. Potvrzením toho, že jsem udělal dobře, byl přeplatek v ročním vyúčtování. Za tyto ušetřené peníze jsme si s manželkou udělali radost a koupili věci na zahrádku.

Jakub V.
Ostrava