více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Momentálně jsem na mateřské dovolené se svou roční dcerkou, takže všechen svůj čas věnuji jenom jí. Je krásné pozorovat, jak svými prvními kroky objevuje svět. Miluje procházky, parky a dětská hřiště. I když jsou chvíle s ní ty nejkrásnější v životě, je občas vyčerpávající být neustále ve střehu na nohou. Proto si občas ráda lehnu na gauč a jen tak odpočívám.

X Energie byla pro mě neznámou společností. Před víc než rokem přišli k nám dva obchodníci. Hodně jsem váhala, jestli je pustit, ale díky jejich profesionálnímu vystupování jsem svolila a nelituju toho. Podmínky X Energie se mi zdály mnohem lepší než ty, co jsem měla dosud. Přešla jsem okamžitě a úplně bez problémů. Roční vyúčtování proběhlo bez problémů a oproti minulému roku jsem neměla nedoplatky, což byla pro mě pozitivní zpráva.

Michaela C.
Ostrava - Poruba