více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Heslo, kterým se v životě řídím, je „co tě nezabije, to tě posílí“. Momentálně nepracuji a věnuji se stoprocentně svým třem dětem. Často spolu podnikáme výlety v okolí Brna, v nepřízni počasí pak hrajeme společenské hry. Nejvíc je baví Člověče, nezlob se.

Ráda si ale užívám i čas, kdy mají děti svůj vlastní program. Nejraději se pohodlně usadím do křesla s hrníčkem kávy a prostřednictvím románů se přenesu do doby anglického romantismu.

X Energie byla pro mě neznámá společnost, dokud se jednou po Vánocích u nás nezastavila její zástupkyně. Společnost nám představila, ukázala její cenovou nabídku, která nám přišla hodně zajímavá a výhodná. Musím říci, že X Energie přišla v pravý čas, neboť jsme zrovna „bojovali“ s předchozím dodavatelem kvůli vyúčtování a nějakým nepochopitelným poplatkům. Smlouvu jsme s X Energií podepsali a pak jsme si vše potvrdili telefonicky. I po roce probíhá vše bez problémů.

Kateřina M.
Brno