více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Jsem vášnivá pěstitelka venkovních i pokojových květin. V létě trávím volný čas na zahrádce, kde pěstuji kromě květin i různorodou zeleninu. V zimě si ráda zalyžuji na širokých sjezdovkách Alp. I když miluji všechny svoje koníčky, nejkrásnější chvíle jsou ty, které trávím se svými vnoučaty a celou rodinou.

O X Energii jsme se dozvěděli, až když u nás zazvonil jejich obchodní zástupce. Neradi si pouštíme cizí lidi do domu, ale v té době jsme zrovna zvažovali změnu dodavatele a chtěli jsme si vyslechnout i jinou nabídku. Když jsme zjistili, kolik bychom mohli ušetřit, rozhodli jsme se, že smlouvu podepíšeme. S elektřinou jsme přešli hned a úplně bez problémů. S plynem čekáme, dokud nám nevyprší výpovědní lhůta u současného dodavatele. Velmi nás potěšilo, když jsme na konci vyúčtovacího období zjistili, že příslib úspory se stal skutečností. Za ušetřené peníze jsem si pak koupila další květiny do své zahrádky.

Alena R.
Brno - Líšeň