více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Ski areál Klíny provozuji se společníky již 15 let. Každým rokem investujeme do rozvoje služeb v rámci areálu, abychom se stali atraktivní pro všechny lyžaře i běžkaře. Mám za sebou skvělý tým lidí, bez kterého by zkvalitňování služeb a provozu nebylo možné. Odměnou pro nás je pak neustále se zvyšující počet zákazníků, z čehož mám velkou radost.

S X Energií spolupracujeme téměř od jejího vstupu na trh. Začátky ovšem nebyly dle našich představ. Dost vázla komunikace a cítili jsme se jak „horký brambor“ přehazovaný mezi zaměstnanci. Byli jsme naštvaní a mysleli si, že hned, jak to bude možné, smlouvu vypovíme. X Energie ovšem tento problém velmi rychle vyřešila, když se o nás začal starat jeden z jejich zaměstnanců, který řešil všechny naše požadavky. Tím se komunikace maximálně zlepšila a my jsme od té doby velmi spokojení. Důkazem je letošní prodloužení smlouvy s touto společností.

Josef Dlouhý
Majitel, Sport areál Klíny, s.r.o.