více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Štěstím mě naplňuje čas strávený se svými vnoučaty a to, když můj nejmladší vnouček přiběhne a zakřičí, jak moc mě miluje. Další mojí velkou láskou jsou kytky a romantická literatura, při které vždy ráda usínám.

S X Energií jsem hodně spokojená a od té doby, co jsem k nim přešla, dávám všem dalším obchodníkům košem.

Dříve jsme byli u jiného alternativního dodavatele. Pak jednou za námi přišel obchodník, který o sobě tvrdil, že zastupuje právě toho našeho dodavatele a dal nám podepsat nějaké papíry. Až později jsme se dozvěděli, že se jednalo o úplně jinou společnost. Cítili jsme se podvedeni a nevěděli, co dělat. Právě v té době k nám přišel obchodník z X Energie, který se normálně představil a prošel s námi všechny podmínky a ceníky. Rovněž nám vysvětlil, v jaké jsme situaci kvůli podepsaným papírům a jak z ní ven. Nám se ceny i přístup velmi líbily, a tak jsme přešli s plynem i elektřinou k X Energii. Za ušetřené peníze nyní můžu koupit třeba školní pomůcky pro vnoučata.

Jana K.
Duchcov