více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Divadlo je můj svět, celý můj život. Mám velké štěstí, že „herecké geny“ se v naší rodině dědí již po několik generací, a proto jsem se nemusel při výběru svého povolání moc rozmýšlet. Během své dosavadní kariéry se mi podařilo zahrát si v řadě prestižních a slavných divadelních hrách, které jsou snem každého herce, například v dramatech Hamlet, Kat a blázen, operetě Mam’zelle Nitouche či ve světovém muzikálu My Fair Lady. Divadlo na špičkové úrovni je opravdu velká dřina, ale ten pocit, když stojíte před plným hledištěm na prknech, která znamenají svět, ten opravdu stojí za to a přál bych ho každému z vás zažít.

U společnosti X Energie jsem v podstatě od jejího vstupu na trh. V době, kdy jsem plánoval provést změnu dodavatele energií pro náš rodinný dům, mě oslovila jejich obchodní zástupkyně, která je zároveň mojí dobrou známou. Společnost mi představila a názorně ukázala, jak bych mohl při stejné spotřebě oproti konkurenci ušetřit. S přechodem k této společnosti jsem neměl sebemenší problém, o vše se zástupkyně profesionálně postarala. S jejich cenami i zákaznickým servisem jsem dlouhodobě spokojen, takže ani po pěti letech nemám důvod ke změně.

Otakar B.
Praha