více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Ve společnosti Neriet jsem v minulosti pracoval na různých pozicích a v současnosti zastávám funkci jednatele. Vyrábíme vysoce kvalitní topná tělesa, a to zejména do koupelen. Díky moderním technickým procesům nabízíme přes 500 druhů produktů. V profesním i osobním životě se řídím motem: „Nic není problém, všechno jde vyřešit.“ Jsem spokojený, když jsem obklopen fajn lidmi, dobrým kolektivem a když všechno funguje. Mimo práci rád poslouchám hudbu, jezdím na kole a v zimě rád lyžuji.

Vzhledem k vysokému objemu výroby je pro nás cena elektřiny velice důležitá. V minulosti byla naším dodavatelem společnost Akcenta Energie, kterou následně koupila X Energie. Tuto společnost jsem neznal, proto jsme se rozhodli získat energii prostřednictvím aukce. X Energie se jí rovněž zúčastnila a zvítězila v ní. Naši následnou spolupráci si nemohu vynachválit. Nejen že nám nabídli velice příznivou cenu, ale rovněž hledali další úspory v oblasti energií. Vždy, když potřebujeme v energetické oblasti něco řešit, se o nás pružně a ochotně postarají. Na základě dobré spolupráce k nim teď přecházíme také s plynem.

Ladislav Š.
Jednatel Neriet s.r.o.