více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Mám dvě lásky – moji rodinu a housle. Na ně hraju od svých 7 let, kdy mi hudba naprosto učarovala a moje láska k ní trvá doteď. Nejkrásnější momenty pro mě jsou po dobře odehraném koncertu, kdy přijedu domů a tam na mě čeká můj manžel se synem. Když zrovna nekoncertuji, tak všichni rádi cestujeme a poznáváme nové kultury anebo podnikáme společné výlety do přírody.

X Energii jsem spolu s dalšími většími alternativními dodavateli znala dříve, ale nijak zvlášť jsme s manželem o změně neuvažovali. V loňském roce jsme se však v Pardubicích zúčastnili aukce energií, kterou společnost X Energie vyhrála.

Garantovaná průměrná úspora u elektřiny přes 25 % oproti našemu dnes již bývalému dodavateli nás velmi potěšila. Navíc celý přechod proběhl tak, jak mi bylo slíbeno – podepsala jsem smlouvu a o vše další se postarala X Energie.

Zuzana P.
Pardubice