více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Nejšťastnější jsem, když jsme celá rodina pohromadě. Kvůli opačným směnám v práci nestíháme být všichni spolu moc často, ale když se nám to podaří, tak rádi děláme výlety do přírody, do ZOO anebo jen tak jezdíme na kole.

Životní krédo, kterým se řídím, je „myslet pozitivně a mít se dobře“.

X Energii jsem neznala, dokud nás nenavštívila jejich zástupkyně. Lepší dobu si nemohla vybrat, protože jsem přemýšlela o změně dodavatele energií. U svého předchozího dodavatele jsem měla totiž v pravidelných platbách zahrnuty i další služby, které jsem ale využívat nechtěla a byly pro mě zbytečné. Nabídnuté podmínky u X Energie byly výhodné, tak jsem podepsala smlouvu s nimi. Ovšem i zde se vyskytly drobné problémy s přepisem odebíraných energií. Na začátku jsem byla mírně zmatená. Ovšem pak mi v zákaznickém centru společnosti vše vysvětlili a ubezpečili mě, že s novou smlouvou pro mě nevznikají žádné náklady navíc a že ušetřím, tak jsem to dále neřešila. Vše proběhlo bez problémů a nakonec jsem ráda, že jsem k X Energii přešla.

Vlasta J.
Ústí nad Labem