více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Vždy beru vše, jak to přijde. Člověk musí být v pohodě. Pro mě to znamená dobře se najíst a dát si pivko s panáčkem. Miluju skvělé jídlo. Avšak nejvíc to, které uvařím sám a můžu si ho vychutnat se svou manželkou a celou rodinou s vnoučaty.

O změně dodavatele jsem uvažoval už dlouhou dobu, protože ceny u předchozího velkého dodavatele stále rostly, a to se mi nelíbilo.

Poprvé jsem se o X Energii dozvěděl, až když nás nenavštívil jeden z těch „kravaťáků“, co obcházejí domácnosti. Obchodník byl hotový profesionál, detailně s námi prošel naši situaci a vysvětlil celý proces změny dodavatele. Neměl jsem důvod se ničeho obávat a novou smlouvu s X Energií jsem hned podepsal. Pak za námi přišli jiní obchodníci a ti tvrdili, že X Energie zkrachovala. To nás vystrašilo, ale nakonec obchodník i zákaznické centrum X Energie nás ubezpečilo, že nic podobného se nestalo. A my nadále spokojeně šetříme s touto společností.

Vladimír J.
Louny