více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Společnost BISS, působící v polygrafickém průmyslu, jsem založil před 17 lety a vybudoval z ní úspěšnou, středně velkou společnost se stabilním kolektivem zaměstnanců. Neustále se snažím něco budovat a zlepšovat v rámci společnosti, takže na koníčky mi nezbývá skoro žádný čas.

X Energii jsem neznal. Jednou za mnou přišel jejich obchodní zástupce a představil mi celou nabídku. Jelikož energie jsou nezanedbatelnou součástí provozních nákladů, nejvíc mě zajímaly ceny, které bych označil za velice výhodné.

S obchodníkem jsem si po krátké debatě plácnul a smlouvu podepsal. Celý přechod pak proběhnul bez problémů. Spolupráce s touto firmou mě však oslovila natolik, že jsem se nedávno rozhodl svěřit do jejich rukou také energetickou spotřebu naší domácnosti.

Ing. Milan Vach
jednatel společnosti BISS, s.r.o.
Přelouč