více než 100.000 příběhů s dobrým koncem

Je nám jasné, že když se chystáte změnit dodavatele energií, chtěli byste vědět, jak tuto změnu s odstupem času hodnotí někteří z více než 100.000 zákazníků, kteří se k tomuto kroku už rozhodli. Zeptali jsme se jich a přinášíme jejich skutečné příběhy.

Ze všeho nejvíc miluju zpívání. Je to nejen moje práce, ale hlavně neoddělitelná součást mého života. Samozřejmě, že příprava všech představení není jednoduchá a zabírá mi mnoho času, ale ten pocit na prknech divadel stojí za to. Kromě zpívání jsem dříve také hodně cestoval a byl nadšený adrenalinovými sporty. Momentálně se více věnuju chovu psů, a když je čas, tak velice rád vařím.

Bydlím v domě v Jevanech, kde průběžně řeším takové ty běžné věci jako opravy, údržbu zahrady a samozřejmě také spotřebu energií. Jednou jsme v rodinném kruhu rozebírali různé dodavatele a tehdy jsem prvně slyšel o X Energii. Dostal jsem na ni pouze dobré reference. Oslovil jsem je a byl jsem příjemně překvapen seriózním přístupem a příznivými cenami. Rozhodl jsem se tedy k nim přejít a jsem spokojený.

Daniel H.
Jevany